O nas

Chartami interesowałam się od 15 lat,  było to głównie zauroczenie spowodowane opowieściami znajomych o ich psach. Sama  jednak zdecydowałam się na zakup swojego pierwszego whippeta  na  początku 1999 roku. Wtedy to do naszego domu zawitał malutki wówczas Oskar czyli Ch.Pl, Rus, Mł.Ch.Pl Bokamaro ALBUQUERQUE (teraz hod. Jesterland). I tak rozpoczęła sie nasza przygoda z chartami i wystawami.

Po paru latach dołączyła do nas piękna płowa whippetka Mysia (Int.Ch, Multi Ch. Bokamaro DEAUVILLE), dzięki której przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil na wystawach oraz poznaliśmy co to są uroki hodowli psów rasowych.  Dziękuję Gosi Kamińskiej za tak fantastyczne i przemiłe psy!!

Z pierwszego miotu w naszej hodowli został z nami pies COOKIE (Ch.Pl, Mł.Ch.Pl COOKIE SMART Born to Love), ze skojarzenia Mysi z Boxing Helena’s ART’N ICON .

Z drugiego miotu z krycia Mysi i Rona (Cobyco CALL THE SHOTS) zostawiliśmy 2 szczeniaki, mianowicie: sukę VALĘ (VALENTINE Born to Love) i jej brata VITKA (Ch.Pl VICTOR Born to Love).

Do chwili obecnej wszystkie nasze psy są pokazywane na wystawach i cieszymy się z ich sukcesów, także w domu są wspaniałymi kompanami dla nas i dla naszej wspanialej córeczki Alicji :)